Hotovostní půjčky

půjčky a úvěry

Půjčky přes SMS

Napsal admin • Oct 3rd, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Půjčky přes SMS si získaly svoji oblibu, protože žádost o tuto půjčku můžete odeslat z pohodlí domova. Jedná se o krátkodobé půjčky před výplatou. Poskytují je hlavně nebankovní společnosti a firmy.

Podání žádosti o půjčku přes SMS

Půjčky přes SMS mají svůj název díky tomu, že si o tuto půjčku můžete zažádat pouze tím, že odešlete SMSku. Je třeba odeslat SMS zprávu ve správném tvaru. Pak je třeba ještě odsouhlasit podmínky a žádost je většinou hotová. Stačí tedy obyčejný telefon z kterého jdou odesílat SMSky a můžete si žádost podat. Podání takové žádosti by vám nemělo trvat více než 10 minut.

O půjčky přes SMS jde žádat i přes internet

Půjčky přes SMS umožňují kromě žádosti přes SMSku, podání žádost přes formulář na internetu. Stačí si vyhledat stránky společnosti a na těchto webových stránkách vyplnit krátký formulář s žádostí o půjčku. Tento formulář odešlete do finanční instituce a oni ho zpracují a dají vám vědět, jestli vám půjčku schválily.

Půjčky přes SMS : pozor na podmínky !

Podmínky nebývají u půjček přes SMS nějak výhodné. Třeba za každých půjčených 1 000 Kč zaplatíte společnosti ve finále úrok ve výši 250 Kč. Peníze navíc musíte spolenčnosti vrátit již do 21 dní. Případné prodloužení půjčky by vás stálo opět další peníze. Jedná se tedy o hodně krátkodoboou půjčku s vysokým ročním úrokem.

Půjčky přes SMS poskytují nebankovní společnosti

Půjčky přes SMS poskytují v České republice hlavně nebankovní společnosti, je tedy třeba vybrat nějakou solidní nebankovní společnost. Na trhu totiž působí většina nesolidních nebankovních společnosti. Je třeba právě vybrat nějakou solidní ověřenou nebankovní společnosti, která vám nabídne alespoň trošku slušné podmínky.Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku