Hotovostní půjčky

půjčky a úvěry

Půjčky přes internet

Napsal admin • Oct 3rd, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Půjčky přes internet umožnuje podání žádosti přes internet. Díky tomu můžete ušetřit hodně času a půjčka bude zároveň dříve vyřízená. Půjčky přes internet nabízejí jak banky, tak nebankovní společnosti.

Půjčky poskytované přes internet

Půjčky přes internet se zrodily zhruba před 5 lety, v té době měl internet už téměř každý a tak byla ta pravá doba začít poskytova půjčky přes internet. Dnes již je úplně běžnou záležitostí, že banky a nebankovní společnosti umožnují podání žádosti o půjčku pohodlně přes internet. O půjčku si tedy mužete požádat z pohodlí domova. Pro hodně lidí je výhodou, že nemusejí nikam chodit, vše vyřídí od počítače.

Bankovní půjčky přes internet

Banky si stále udržují nejlepší pozici na Českém finančním trhu. U bank vám nabídnou lepší podmínky a také celkově nižší roční úrok, než u nebankovních společností. Banka také hraje více fér, je ale třeba počítat s tím, že banky si svoje klienty vždy důkladně prověřují, nechtějí totiž půjčku poskytnout úplně každému. Přísně si hlídají bonitu jednotlivých zákazníků. Půjčují své peníze pouze lidem, kteří mají dostatečné příjmy a zároveň nesmíte mít zápis v registru dlužníků.

Nebankovní půjčky přes internet

Většina lidí, kteří z nějakých důvodů neuspějí u banky, se pak posléze začínají obracet na různé nebankovní společnosti. Nebankovní společnosti se zaměřují právě na ty klienty, kteří neuspějí u bank. Nebankovní společnosti nejsou tak přísné a poskytnou svoje půjčky více lidem. Budou vám stačit i nižší příjmy a některé nebankovní společnosti (hlavně ty menší) poskytují svoje půjčky i lidem, kteří již mají nějaký ten zápis v registru dlužníků.

Existují také různé peníze na ruku ihned, která jsou vypláceny v hotovosti.

Dobře vybírejte

Je důležité vždy si porovnat více nabídek, vždy je blbost vzít hned první nabídku. V klidu si porovnete jednotlivé nabídky a porovnejte si, které půjčka je pro vás nejvýhodnější. Dávejte si pozor nejen na vyšší měsíčních splátky a ročního úroku. Důležité jsou také různé poplatky, sankční poplatky či rozhodčí doložky.

Proto je také důležité si vždy pořádně pročíst úvěrovou smlouvu.Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku