Hotovostní půjčky

půjčky a úvěry

Finská půjčka

Napsal admin • Oct 3rd, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Finská půjčka je půjčka o kterou si můžete zažádat jednodušše přes SMS. Proto jí také můžete určitě znát i pod názvem SMS půjčka. V článku se dozvíte více informací o Finských půjčkách.

Finská půjčka vznikla ve Finsku

Jak už napovídá samotný název půjčky Finská půjčka, tak je jasné, že tato půjčka vznikla v severském Finsku. Ve Finsku si tato půjčka získala obrovskou oblibu a díky tomu se mohla postupně rozšiřovat i do dalších severských států. Úspěch tedy slavila v dalších severských státech jako je: Švédsko, Dánsko, Island atd. Postupem času se tato půjčka rozšiřovala do celé Evropy, dnes je tato půjčka poskytována i v České republice. Kde si postupně také získává svoji oblibu.

Žádost přes SMSku nebo online žádost

O Finskou SMS půjčku si můžete zažádat hned dvěma způsoby. Prvním způsobem je, že podání žádost pomocí jedné SMSky. Je potřeba odeslat SMSku ve správném tvaru na správné telefonní číslo. Podle mě je ale, jednodušší vyplnit online žádost přes internet. Vyplnění online žádosti vám nezabere více než 5 minut. Díky tomu, že si můžete žádat o půjčku i přes internet můžete být SMS půjčka poskytována hodně rychle.

Finská půjčka a její podmínky

Finská půjčka má podmínky nastaveny zcela jasně a transparentně. Hned víte, kolik přeplatíte. Za každých půjčených 1 000 Kč zaplatíte společnosti úrok ve výši 250 Kč. Peníze z půjčky je také potřeba vrátit hodně rychle, peníze musíte vrátit již do 21 dní. Jedná se tedy o hodně krátkodobou půjčku s krátkou dobou splatnosti. Jak vidíte úroky jsou také hodně vysoké a je otázka jestli není lepší si půjčit jiným způsobem.

Nováčkům přijdou peníze pomocí poštovní poukázky

Pokud si žádáte o Finskou půjčku poprvé, tak vám dojdou peníze pomocí poštovní poukázky. To znamená, že vám do vaší poštovní schránky dojde poštovní poukázka. Poštovní poukázku vám po předložení občanského průkazu vyplatí na každé pobočce České pošty. Stálým žadatelům pak společnosti, klidně pošlou peníze i na jejich bankovní účet.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku